Gerçek üyelerden oluşmuş, gizliliğe önem veren,her üyenin profilinin her kısmını gizleyebileceği TAMAMEN ÜCRETSİZ ciddi bir arkadaşlık, gezi arkadaşlığı, evlilik sitesi YUVASIZKUŞ üyeler arası bilimsel eşleştirme sistemi kullanmaktadır.NASIL ÜYE OLUNUR ? Sitemizin anasayfasındaki formdan, kaydol sayfamızdan üyelik formunu doldurarak hemen üye olabilirsiniz. Yuvasızkuş üyeliğin hiçbir aşamasında ücret talep etmemektedir. Üye olurken mutlaka kullanımda olan bir e-posta hesabınızın olması gerekir. Geçerli bir e-posta adresiyle üye olmazsanız göndereceğimiz etkinleştirme e-postası size ulaşmaz. Aynı e-posta adresiyle başka bir üye kaydı yapılmaz. Üye formunu doldursanız da etkinleştirme linki aktif olmaz, üyelik gerçekleşmez.Lütfen üye ol bilgilerini gönderdikten sonra hemen e-posta gelen kutunuza bakınız. Gelen etkinleştirme linkine tıklayıp hesabınızı aktif hale getiriniz. Bu link sizi yönlendirecektir. Arkadaş bulmada en etkili yöntemlerden biri de etkileyici bir profil fotografıdır. Üyelerimizin bunu dikkate alarak profillerini oluşturmaları önemlidir.

 

ÜYELİK SÜRESİ SINIRLI MIDIR ? Değildir. Ne zaman üyeliğinizi  sonlandırmak istediniz, profilinizden ayarlar sekmesini açıp, hesabı sil seçeneğiyle üyeliğinizi bitirebilirsiniz.

ÜYE OLURKEN VEYA DAHA SONRA ÜCRET ÖDEYECEK MİYİM ? Yuvasızkuş tamamen ücretsiz bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Ne üye olurken ne de daha sonra üyelerinden hiçbir zaman ücret talep etmez, bağış kabul etmez.

Destek Al

Üyelik ya da başka bir konuda isteklerinizi, görüş ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.

BİZE BURADAN ULAŞIN
ÜYELİĞİNİZ İLE GİRİŞ YAPIN YENİ ÜYELİK OLUŞTUR

 
×
ÜYELİK OLUŞTUR ÜYELİĞİNİZ VAR MI?
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

EnglishTurkish