Her türlü gizlilik ayarını üyelerin seçtiği sitemizde üyeler ve gruplar arası iletişim sınırsızdır. Bilimsel eşleştirme sistemimiz üyelerin karşılıklı profillerini inceleyerek iki profil arasındaki uyum yüzdesini verir. Bunun sağlıklı olması sadece üyelerin profillerine girdikleri bilgilerin ne derece samimi ve doğru olduğuyla ilgilidir.

Türkiye’den ve diğer ülkelerden her saat yeni kayıtlar. Üyelerimizin çeşitliliği sitemizin zenginliğidir. Tüm dinler, tüm ırklar, tüm etnik kökenler ve tüm diller yuvasizkus.com’ un en güzel renkleridir. Dünyanın her yerinden gelen üyeler müziklerini de beraber getiriyorlar.. Siz de sayfanızda, gruplarda istediğiniz kadar fotograf veya video paylaşabilirsiniz.

 

 

Kayıt formunu doldururken mutlaka kullanımda olan bir e-posta hesabınızın olması gerekir. Geçerli bir e-posta adresiyle üye olmazsanız göndereceğimiz etkinleştirme e-postası size ulaşmaz. Site içindeki mesajlarla ilgili bildirimlerden haberiniz olmaz. Aynı e-posta adresiyle başka bir üye kaydı yapılmaz. Üye formunu doldursanız da etkinleştirme linki aktif olmaz, üyelik gerçekleşmez.Lütfen üye ol bilgilerini gönderdikten sonra hemen e-posta gelen kutunuza bakınız. Gelen etkinleştirme linkine tıklayıp hesabınızı aktif hale getiriniz. Bu link sizi yönlendirecektir. Arkadaş bulmada en etkili yöntemlerden biri de etkileyici bir profil fotografıdır. Üyelerimizin bunu dikkate alarak profillerini oluşturmaları önemlidir.

Destek Al

Üyelik ya da başka bir konuda isteklerinizi, görüş ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.

BİZE BURADAN ULAŞIN

 

Sadece ülkenizle değil uluslararası arkadaşlıkla da ilgileniyorsanız, doğru yere geldiniz, yüzlerce bekar erkek ve kadını uluslararası olarak birbirine bağlıyoruz. Aşkı nerede bulacağınızı asla bilemezsiniz. Kolay kayıt işlemimizle profilini saniyeler içinde oluştur.  Mesaj gönder, sohbet et , ara, fotoğraflarını, sevdiğin müzikleri paylaş. Lütfen profilinize fotoğraf eklemeyi unutmayın.

ÜYELİĞİNİZ İLE GİRİŞ YAPIN YENİ ÜYELİK OLUŞTUR

 
×
ÜYELİK OLUŞTUR ÜYELİĞİNİZ VAR MI?
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

EnglishTurkish